ПМП "ІТП КАТУНЬ"

Знайти інформацію про компанію ПМП "ІТП КАТУНЬ", код ЄДРПОУ 21365830: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТП КАТУНЬ"
Скорочена назва
ПМП "ІТП КАТУНЬ"
Код ЄДРПОУ
21365830
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
51.44.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПОСУДОМ, ВИРОБАМИ ЗІ СКЛА, ФАРФОРУ ТА КЕРАМІКИ, ШПАЛЕРАМИ ТА ЗАСОБАМИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ
Регіон
Черкаська область
Дата реєстрації
05.07.1994
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПМП "ІТП КАТУНЬ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ" - 21365830.

Який поточний статус компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Поточний статус компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТП КАТУНЬ".

Яка скорочена назва компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Скорочена назва компанії - ПМП "ІТП КАТУНЬ".

Який основний КВЕД компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ" - 51.44.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПОСУДОМ, ВИРОБАМИ ЗІ СКЛА, ФАРФОРУ ТА КЕРАМІКИ, ШПАЛЕРАМИ ТА ЗАСОБАМИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПМП "ІТП КАТУНЬ"?

Регіон реєстрації компанії ПМП "ІТП КАТУНЬ" - Черкаська область.

VKURSI