ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"

Знайти інформацію про компанію ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС", код ЄДРПОУ 30141692: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНА ФІРМА "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"
Скорочена назва
ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ
30141692
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
10.11.1998
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"

Який код ЄДРПОУ компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Код ЄДРПОУ компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС" - 30141692.

Який поточний статус компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Поточний статус компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНА ФІРМА "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС".

Яка скорочена назва компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Скорочена назва компанії - ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС".

Який основний КВЕД компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС" - 74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС"?

Регіон реєстрації компанії ПФ "ЕКСПЕРТ-СЕРВІС" - Харківська область.

VKURSI