МЦ "ОРІЯ"

Знайти інформацію про компанію МЦ "ОРІЯ", код ЄДРПОУ 24850281: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
МОЛОДІЖНИЙ ПРЕС-ЦЕНТР "ОРІЯ"
Скорочена назва
МЦ "ОРІЯ"
Код ЄДРПОУ
24850281
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
91.12.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФЕСІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
29.07.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про МЦ "ОРІЯ"

Який код ЄДРПОУ компанії МЦ "ОРІЯ"?

Код ЄДРПОУ компанії МЦ "ОРІЯ" - 24850281.

Який поточний статус компанії МЦ "ОРІЯ"?

Поточний статус компанії МЦ "ОРІЯ" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії МЦ "ОРІЯ"?

Повна офіційна назва компанії - МОЛОДІЖНИЙ ПРЕС-ЦЕНТР "ОРІЯ".

Яка скорочена назва компанії МЦ "ОРІЯ"?

Скорочена назва компанії - МЦ "ОРІЯ".

Який основний КВЕД компанії МЦ "ОРІЯ"?

Основний вид економічної діяльності компанії МЦ "ОРІЯ" - 91.12.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФЕСІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ.

У якому регіоні зареєстрована компанія МЦ "ОРІЯ"?

Регіон реєстрації компанії МЦ "ОРІЯ" - Луганська область.

VKURSI