ГС "УНА"

Знайти інформацію про компанію ГС "УНА", код ЄДРПОУ 39056270: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "УКРАЇНСЬКА НАФТОГАЗОВА АСОЦІАЦІЯ"
Скорочена назва
ГС "УНА"
Код ЄДРПОУ
39056270
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.11 Діяльність організацій промисловців і підприємців
Регіон
Київ
Дата реєстрації
16.01.2014
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГС "УНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ГС "УНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ГС "УНА" - 39056270.

Який поточний статус компанії ГС "УНА"?

Поточний статус компанії ГС "УНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГС "УНА"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "УКРАЇНСЬКА НАФТОГАЗОВА АСОЦІАЦІЯ".

Яка скорочена назва компанії ГС "УНА"?

Скорочена назва компанії - ГС "УНА".

Який основний КВЕД компанії ГС "УНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГС "УНА" - 94.11 Діяльність організацій промисловців і підприємців.

У якому регіоні зареєстрована компанія ГС "УНА"?

Регіон реєстрації компанії ГС "УНА" - Київ.

VKURSI