ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"

Знайти інформацію про компанію ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС", код ЄДРПОУ 34385276: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЯКОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"
Скорочена назва
ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"
Код ЄДРПОУ
34385276
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
04.08.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"

Який код ЄДРПОУ компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Код ЄДРПОУ компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС" - 34385276.

Який поточний статус компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Поточний статус компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЯКОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ".

Яка скорочена назва компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Скорочена назва компанії - ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС".

Який основний КВЕД компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС" - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС"?

Регіон реєстрації компанії ГО "ЦЕНТР ЯКОСТІ МС" - Київська область.

VKURSI