ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"

Знайти інформацію про компанію ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ", код ЄДРПОУ 45534704: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"
Скорочена назва
ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"
Код ЄДРПОУ
45534704
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.06.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ" - 45534704.

Який поточний статус компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Поточний статус компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ".

Яка скорочена назва компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Скорочена назва компанії - ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ".

Який основний КВЕД компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ" - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ"?

Регіон реєстрації компанії ГО "СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ" - Київ.

VKURSI