ГО "МИТЦІ"

Знайти інформацію про компанію ГО "МИТЦІ", код ЄДРПОУ 44719097: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИТЦІ"
Скорочена назва
ГО "МИТЦІ"
Код ЄДРПОУ
44719097
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Регіон
Волинська область
Дата реєстрації
28.10.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГО "МИТЦІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ГО "МИТЦІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ГО "МИТЦІ" - 44719097.

Який поточний статус компанії ГО "МИТЦІ"?

Поточний статус компанії ГО "МИТЦІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГО "МИТЦІ"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИТЦІ".

Яка скорочена назва компанії ГО "МИТЦІ"?

Скорочена назва компанії - ГО "МИТЦІ".

Який основний КВЕД компанії ГО "МИТЦІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГО "МИТЦІ" - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ГО "МИТЦІ"?

Регіон реєстрації компанії ГО "МИТЦІ" - Волинська область.

VKURSI