ГО "КРИЛА УА"

Знайти інформацію про компанію ГО "КРИЛА УА", код ЄДРПОУ 45441091: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ"
Скорочена назва
ГО "КРИЛА УА"
Код ЄДРПОУ
45441091
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
20.03.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГО "КРИЛА УА"

Який код ЄДРПОУ компанії ГО "КРИЛА УА"?

Код ЄДРПОУ компанії ГО "КРИЛА УА" - 45441091.

Який поточний статус компанії ГО "КРИЛА УА"?

Поточний статус компанії ГО "КРИЛА УА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГО "КРИЛА УА"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ".

Яка скорочена назва компанії ГО "КРИЛА УА"?

Скорочена назва компанії - ГО "КРИЛА УА".

Який основний КВЕД компанії ГО "КРИЛА УА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГО "КРИЛА УА" - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ГО "КРИЛА УА"?

Регіон реєстрації компанії ГО "КРИЛА УА" - Львівська область.

VKURSI