ГО "ЄврОП"

Знайти інформацію про компанію ГО "ЄврОП", код ЄДРПОУ 46164638: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Європейський Освітній Простір"
Скорочена назва
ГО "ЄврОП"
Код ЄДРПОУ
46164638
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
11.05.2026
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ГО "ЄврОП"

Який код ЄДРПОУ компанії ГО "ЄврОП"?

Код ЄДРПОУ компанії ГО "ЄврОП" - 46164638.

Який поточний статус компанії ГО "ЄврОП"?

Поточний статус компанії ГО "ЄврОП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ГО "ЄврОП"?

Повна офіційна назва компанії - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Європейський Освітній Простір".

Яка скорочена назва компанії ГО "ЄврОП"?

Скорочена назва компанії - ГО "ЄврОП".

Який основний КВЕД компанії ГО "ЄврОП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ГО "ЄврОП" - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ГО "ЄврОП"?

Регіон реєстрації компанії ГО "ЄврОП" - Одеська область.

VKURSI