ФГ "ВІТА"

Знайти інформацію про компанію ФГ "ВІТА", код ЄДРПОУ 13756076: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІТА"
Скорочена назва
ФГ "ВІТА"
Код ЄДРПОУ
13756076
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Кіровоградська область
Дата реєстрації
03.12.1992
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "ВІТА"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "ВІТА"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "ВІТА" - 13756076.

Який поточний статус компанії ФГ "ВІТА"?

Поточний статус компанії ФГ "ВІТА" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ФГ "ВІТА"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІТА".

Яка скорочена назва компанії ФГ "ВІТА"?

Скорочена назва компанії - ФГ "ВІТА".

Який основний КВЕД компанії ФГ "ВІТА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "ВІТА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "ВІТА"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "ВІТА" - Кіровоградська область.

VKURSI