ФГ "ТОБА"

Знайти інформацію про компанію ФГ "ТОБА", код ЄДРПОУ 20459841: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТОБА"
Скорочена назва
ФГ "ТОБА"
Код ЄДРПОУ
20459841
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Закарпатська область
Дата реєстрації
16.12.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "ТОБА"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "ТОБА"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "ТОБА" - 20459841.

Який поточний статус компанії ФГ "ТОБА"?

Поточний статус компанії ФГ "ТОБА" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ФГ "ТОБА"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТОБА".

Яка скорочена назва компанії ФГ "ТОБА"?

Скорочена назва компанії - ФГ "ТОБА".

Який основний КВЕД компанії ФГ "ТОБА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "ТОБА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "ТОБА"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "ТОБА" - Закарпатська область.

VKURSI