ФГ "ОКА"

Знайти інформацію про компанію ФГ "ОКА", код ЄДРПОУ 23897369: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ОКА"
Скорочена назва
ФГ "ОКА"
Код ЄДРПОУ
23897369
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Кіровоградська область
Дата реєстрації
15.01.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "ОКА"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "ОКА"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "ОКА" - 23897369.

Який поточний статус компанії ФГ "ОКА"?

Поточний статус компанії ФГ "ОКА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "ОКА"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ОКА".

Яка скорочена назва компанії ФГ "ОКА"?

Скорочена назва компанії - ФГ "ОКА".

Який основний КВЕД компанії ФГ "ОКА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "ОКА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "ОКА"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "ОКА" - Кіровоградська область.

VKURSI