ФГ "НАДІЯ ВІН"

Знайти інформацію про компанію ФГ "НАДІЯ ВІН", код ЄДРПОУ 41779038: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ ВІН"
Скорочена назва
ФГ "НАДІЯ ВІН"
Код ЄДРПОУ
41779038
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
05.12.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "НАДІЯ ВІН"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "НАДІЯ ВІН" - 41779038.

Який поточний статус компанії ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Поточний статус компанії ФГ "НАДІЯ ВІН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ ВІН".

Яка скорочена назва компанії ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Скорочена назва компанії - ФГ "НАДІЯ ВІН".

Який основний КВЕД компанії ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "НАДІЯ ВІН" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "НАДІЯ ВІН"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "НАДІЯ ВІН" - Вінницька область.

VKURSI