ФГ "ЛИСЕНКО С.В."

Знайти інформацію про компанію ФГ "ЛИСЕНКО С.В.", код ЄДРПОУ 44503151: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЛИСЕНКО С.В."
Скорочена назва
ФГ "ЛИСЕНКО С.В."
Код ЄДРПОУ
44503151
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
23.12.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "ЛИСЕНКО С.В."

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В." - 44503151.

Який поточний статус компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Поточний статус компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В." - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЛИСЕНКО С.В.".

Яка скорочена назва компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Скорочена назва компанії - ФГ "ЛИСЕНКО С.В.".

Який основний КВЕД компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В." - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "ЛИСЕНКО С.В."?

Регіон реєстрації компанії ФГ "ЛИСЕНКО С.В." - Донецька область.

VKURSI