ФГ КУРКИ В.Г.

Знайти інформацію про компанію ФГ КУРКИ В.Г., код ЄДРПОУ 22514099: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КУРКИ ВІКТОРА ГЕОРГІЙОВИЧА
Скорочена назва
ФГ КУРКИ В.Г.
Код ЄДРПОУ
22514099
Статус
припинено
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
15.03.1994
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ КУРКИ В.Г.

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ КУРКИ В.Г.?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ КУРКИ В.Г. - 22514099.

Який поточний статус компанії ФГ КУРКИ В.Г.?

Поточний статус компанії ФГ КУРКИ В.Г. - припинено.

Яка повна назва компанії ФГ КУРКИ В.Г.?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КУРКИ ВІКТОРА ГЕОРГІЙОВИЧА.

Яка скорочена назва компанії ФГ КУРКИ В.Г.?

Скорочена назва компанії - ФГ КУРКИ В.Г..

Який основний КВЕД компанії ФГ КУРКИ В.Г.?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ КУРКИ В.Г. - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ КУРКИ В.Г.?

Регіон реєстрації компанії ФГ КУРКИ В.Г. - Одеська область.

VKURSI