ФГ "Кулаківський"

Знайти інформацію про компанію ФГ "Кулаківський", код ЄДРПОУ 44992909: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
Фермерське господарство "Кулаківський"
Скорочена назва
ФГ "Кулаківський"
Код ЄДРПОУ
44992909
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Житомирська область
Дата реєстрації
30.01.2023
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "Кулаківський"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "Кулаківський"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "Кулаківський" - 44992909.

Який поточний статус компанії ФГ "Кулаківський"?

Поточний статус компанії ФГ "Кулаківський" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "Кулаківський"?

Повна офіційна назва компанії - Фермерське господарство "Кулаківський".

Яка скорочена назва компанії ФГ "Кулаківський"?

Скорочена назва компанії - ФГ "Кулаківський".

Який основний КВЕД компанії ФГ "Кулаківський"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "Кулаківський" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "Кулаківський"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "Кулаківський" - Житомирська область.

VKURSI