ФГ "КРОНОС-А"

Знайти інформацію про компанію ФГ "КРОНОС-А", код ЄДРПОУ 42815972: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КРОНОС-А"
Скорочена назва
ФГ "КРОНОС-А"
Код ЄДРПОУ
42815972
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Запорізька область
Дата реєстрації
12.02.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "КРОНОС-А"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "КРОНОС-А"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "КРОНОС-А" - 42815972.

Який поточний статус компанії ФГ "КРОНОС-А"?

Поточний статус компанії ФГ "КРОНОС-А" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "КРОНОС-А"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КРОНОС-А".

Яка скорочена назва компанії ФГ "КРОНОС-А"?

Скорочена назва компанії - ФГ "КРОНОС-А".

Який основний КВЕД компанії ФГ "КРОНОС-А"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "КРОНОС-А" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "КРОНОС-А"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "КРОНОС-А" - Запорізька область.

VKURSI