ДП "ВІЗА"

Знайти інформацію про компанію ДП "ВІЗА", код ЄДРПОУ 23790648: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЗА" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ "ПОЛІМЕР"
Скорочена назва
ДП "ВІЗА"
Код ЄДРПОУ
23790648
Статус
припинено
Основний КВЕД
51.51.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАЛИВОМ
Регіон
Запорізька область
Дата реєстрації
19.03.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ДП "ВІЗА"

Який код ЄДРПОУ компанії ДП "ВІЗА"?

Код ЄДРПОУ компанії ДП "ВІЗА" - 23790648.

Який поточний статус компанії ДП "ВІЗА"?

Поточний статус компанії ДП "ВІЗА" - припинено.

Яка повна назва компанії ДП "ВІЗА"?

Повна офіційна назва компанії - ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЗА" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ "ПОЛІМЕР".

Яка скорочена назва компанії ДП "ВІЗА"?

Скорочена назва компанії - ДП "ВІЗА".

Який основний КВЕД компанії ДП "ВІЗА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ДП "ВІЗА" - 51.51.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАЛИВОМ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ДП "ВІЗА"?

Регіон реєстрації компанії ДП "ВІЗА" - Запорізька область.

VKURSI