ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"

Знайти інформацію про компанію ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ", код ЄДРПОУ 41971509: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "АРСЕНАЛ-КИЇВ"
Скорочена назва
ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"
Код ЄДРПОУ
41971509
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
93.19 Інша діяльність у сфері спорту
Регіон
Київ
Дата реєстрації
01.03.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"

Який код ЄДРПОУ компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Код ЄДРПОУ компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ" - 41971509.

Який поточний статус компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Поточний статус компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Повна офіційна назва компанії - ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "АРСЕНАЛ-КИЇВ".

Яка скорочена назва компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Скорочена назва компанії - ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ".

Який основний КВЕД компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ" - 93.19 Інша діяльність у сфері спорту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ"?

Регіон реєстрації компанії ДЮСШ "АРСЕНАЛ-КИЇВ" - Київ.

VKURSI