БО "МБФ "КОДОКАН"

Знайти інформацію про компанію БО "МБФ "КОДОКАН", код ЄДРПОУ 43270787: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ДЗЮДО В УКРАЇНІ "КОДОКАН"
Скорочена назва
БО "МБФ "КОДОКАН"
Код ЄДРПОУ
43270787
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.
Регіон
Київ
Дата реєстрації
04.10.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про БО "МБФ "КОДОКАН"

Який код ЄДРПОУ компанії БО "МБФ "КОДОКАН"?

Код ЄДРПОУ компанії БО "МБФ "КОДОКАН" - 43270787.

Який поточний статус компанії БО "МБФ "КОДОКАН"?

Поточний статус компанії БО "МБФ "КОДОКАН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії БО "МБФ "КОДОКАН"?

Повна офіційна назва компанії - БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ДЗЮДО В УКРАЇНІ "КОДОКАН".

Яка скорочена назва компанії БО "МБФ "КОДОКАН"?

Скорочена назва компанії - БО "МБФ "КОДОКАН".

Який основний КВЕД компанії БО "МБФ "КОДОКАН"?

Основний вид економічної діяльності компанії БО "МБФ "КОДОКАН" - 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія БО "МБФ "КОДОКАН"?

Регіон реєстрації компанії БО "МБФ "КОДОКАН" - Київ.

VKURSI