БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"

Знайти інформацію про компанію БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА", код ЄДРПОУ 41907570: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДУШКА ДОБРА"
Скорочена назва
БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"
Код ЄДРПОУ
41907570
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.
Регіон
Київ
Дата реєстрації
01.02.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"

Який код ЄДРПОУ компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Код ЄДРПОУ компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА" - 41907570.

Який поточний статус компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Поточний статус компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Повна офіційна назва компанії - БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДУШКА ДОБРА".

Яка скорочена назва компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Скорочена назва компанії - БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА".

Який основний КВЕД компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Основний вид економічної діяльності компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА" - 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА"?

Регіон реєстрації компанії БО "БФ "ПОДУШКА ДОБРА" - Київ.

VKURSI