БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4

Знайти інформацію про компанію БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4, код ЄДРПОУ 33281766: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
БІЛКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 (ЯСЛА-САДОК) БІЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4
Код ЄДРПОУ
33281766
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
85.10 Дошкільна освіта
Регіон
Закарпатська область
Дата реєстрації
03.04.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4

Який код ЄДРПОУ компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Код ЄДРПОУ компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4 - 33281766.

Який поточний статус компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Поточний статус компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4 - в стані припинення.

Яка повна назва компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Повна офіційна назва компанії - БІЛКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 (ЯСЛА-САДОК) БІЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Яка скорочена назва компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Скорочена назва компанії - БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4.

Який основний КВЕД компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Основний вид економічної діяльності компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4 - 85.10 Дошкільна освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4?

Регіон реєстрації компанії БІЛКІВСЬКИЙ ЗДО №4 - Закарпатська область.

VKURSI