БФ"БАГРИНА"

Знайти інформацію про компанію БФ"БАГРИНА", код ЄДРПОУ 33105164: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БАГРИНА"
Скорочена назва
БФ"БАГРИНА"
Код ЄДРПОУ
33105164
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85 ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
09.08.2004
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про БФ"БАГРИНА"

Який код ЄДРПОУ компанії БФ"БАГРИНА"?

Код ЄДРПОУ компанії БФ"БАГРИНА" - 33105164.

Який поточний статус компанії БФ"БАГРИНА"?

Поточний статус компанії БФ"БАГРИНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії БФ"БАГРИНА"?

Повна офіційна назва компанії - БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БАГРИНА".

Яка скорочена назва компанії БФ"БАГРИНА"?

Скорочена назва компанії - БФ"БАГРИНА".

Який основний КВЕД компанії БФ"БАГРИНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії БФ"БАГРИНА" - 85 ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія БФ"БАГРИНА"?

Регіон реєстрації компанії БФ"БАГРИНА" - Київ.

VKURSI