АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР

Знайти інформацію про компанію АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР, код ЄДРПОУ 45488868: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МАЛОВІЛЬШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Скорочена назва
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР
Код ЄДРПОУ
45488868
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
91.01 Функціювання бібліотек і архівів
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
01.05.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР

Який код ЄДРПОУ компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Код ЄДРПОУ компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР - 45488868.

Який поточний статус компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Поточний статус компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР - зареєстровано.

Яка повна назва компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Повна офіційна назва компанії - АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МАЛОВІЛЬШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Яка скорочена назва компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Скорочена назва компанії - АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР.

Який основний КВЕД компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Основний вид економічної діяльності компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР - 91.01 Функціювання бібліотек і архівів.

У якому регіоні зареєстрована компанія АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР?

Регіон реєстрації компанії АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МВСР - Київська область.

VKURSI