АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"

Знайти інформацію про компанію АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ", код ЄДРПОУ 42552757: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКСОН ПАРТНЕРЗ"
Скорочена назва
АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"
Код ЄДРПОУ
42552757
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
69.10 Діяльність у сфері права
Регіон
Київ
Дата реєстрації
12.10.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"

Який код ЄДРПОУ компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Код ЄДРПОУ компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ" - 42552757.

Який поточний статус компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Поточний статус компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Повна офіційна назва компанії - ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКСОН ПАРТНЕРЗ".

Яка скорочена назва компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Скорочена назва компанії - АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ".

Який основний КВЕД компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Основний вид економічної діяльності компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ" - 69.10 Діяльність у сфері права.

У якому регіоні зареєстрована компанія АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ"?

Регіон реєстрації компанії АО "АКСОН ПАРТНЕРЗ" - Київ.

VKURSI